Hayalinizi İnşa Ediyoruz.

Diğer Projeler

Toprak Yapı ile Farkı Görün

2002 yılından bu yana konut sektöründe faaliyet gösteren TOPRAK YAPI, Şanlıurfa il merkezinde yapımını üstlendiği konutların büyük bir memnuniyetle sahiplerine teslim etmiş, gittikçe büyüyen beklentileri boşa çıkarmayarak çıtayı daha da yükseltmiş ve ilimizin en iyi gelişen yerleşim merkezi olan Karaköprü’de yeni alanlarda yapı faaliyetini sürdürmüştür.

Toprak Yapı
 • Sorumluluk

  Karaköprü’de modern ve estetik bir mimari ile kendine has bir tarzda inşaat sektörüne apayrı bir damga vuran TOPRAK YAPI, halen çağdaş kent mimarisi noktasında üzerine düşen ağır sorumluluğun bilinciyle hareket etmektedir.

  01
 • Kalite

  Toprak Yapı ailesi tüm taahhüt ve yatırım projelerinde modern yönetim teknikleri kullanmayı, piyasada kendini kanıtlamış, kalitesi belgelenmiş malzeme ve işçiliği tercih ederek projelerini zamanında tamamlamayı temel politikası olarak benimsemektedir.

  02
 • Akılcı

  Toprak Yapı özellikle konut ve ticari yaşam alanları konusunda uzmanlaşmış ve bugün bölgesinde inşaat sektörünün önde gelen firmalarından biri olmuştur. Projelerimiz, insan ve doğa odaklıdır. İnsanların mutlu bir şekilde yaşayabileceği, proje alanına uygun, akılcı çözümler üretmek temel yaklaşımımızdır.

  03
 • Güvenilirlik

  Geleceğimizi bugünden şekillendiriyoruz. Varlık nedenimiz olan müşterilerimize güvenli yapılar, mekânlar ve karlı yatırım fırsatları yaratmaktayız,

  04
Tanıtım Videosu

Tanıtım

Toprak Yapı olarak hizmet kalitemizi ve gelişen teknolojilerle bilgi birikimlerimizi sürekli geliştirerek müşterilerimize en üst düzeyde hizmet vermek ve buna bağlı olarak inşaat sektöründe önde gelen, çözüm üretebilen, söz sahibi bir şirket haline gelerek müşteri memnuniyetimizi ve buna bağlı olarak müşterilerimizin Toprak Yapı'ya olan bağımlılıklarını artırmak en büyük hedefimizdir.

Sağlamlık, Güvenilirlik ve Şıklığı Yansıtır.

2002

Yılından Bu Yana.